k

Konzultace a poradenství

Konzultace a poradenství pro gastronomické a stravovací provozy

Součástí prakticky všech námi poskytovaných služeb je poradenství a konzultace. Také proto se tak jmenujeme – Gastro konzultace. Na webu záměrně neuvádíme přesné ceny. Důvodem je podstata služeb a jejich individuální povaha. U konzultací a poradenství je to jinak – čas i zkušenosti (někdy těžce nabyté a draze zaplacené) si ceníme poměrně přesně.

Oblasti konzultací a poradenství

Z přehledu služeb plyne, že podoba konzultací je velmi široká. Proto také před konzultací budeme chtít znát alespoň hrubé zadání a témata, která Vás trápí a potřebujete je konzultovat. Konzultace totiž bereme vážně a vždy se na ně připravujeme – proto čím více toho budeme vědět, tím lépe se na Vás připravíme a doporučení budou konkrétnější. Prakticky vždy v rámci konzultace díky dobré přípravě poskytneme zákazníkovi několik témat k zamyšlení, která mohou provoz vylepšit.

Konzultaci také můžeme pojmout jako zpětnou vazbu nezávislé osoby, která není zatížena provozní slepotou a rutinou. Nebo jako brainstorming nad daným problémem.

Proč konzultovat právě s námi?

Máme dlouhodobé praktické zkušenosti v oboru a to, co děláme, nás baví (mrkněte, kdo jsme).
Jsme nezávislí – na dodavatelích gastro vybavení, surovin apod.

Ceník konzultačních služeb

Cena konzultace a poradenství – 1 200 Kč bez DPH / hodina (počítáme i čas strávený na cestě)
Cestovní náklady10 Kč / km (počítáno ze Slavkova u Brna k Vám)

Konzultace může v některých případech efektivně proběhnout i přes telefon či skype nebo podobný online komunikační kanál, takže ušetříte na cestovném a času. Ze zkušenosti ale těžko nahradíme setkání u Vás a pobyt přímo v provozu. Také přímo na místě můžeme řešit konkrétní potřeby a být Vám opravdu užiteční. Proto konzultace bez naší fyzické přítomnosti doporučujeme jen ve specifických případech (např. oblast marketingu, HACCPu či legislativy).

Jak to funguje

Nejdříve nás poptáte, abychom o Vás věděli. Následně pošlete na náš bankovní účet minimálně 1 452 Kč ( včetně DPH) pod variabilním symbolem Vašeho IČ – my tak budeme vědět, že o konzultaci máte opravdu zájem. Na platbu ihned vystavíme a pošleme Vám daňový doklad. Zároveň je to impuls domluvit přesný termín konzultace a zjistit témata, na která se zaměříme. V domluvený termín pak proběhne konzultace. Po sepsání a zaslání výstupu z konzultace od nás obdržíte fakturu na zbytek částky za konzultaci.

Pokud konzultace povede k další spolupráci, dostanete úvodní konzultaci od nás zdarma jako součást služeb.

Kam se podívat dál