O nás aneb kdo jsme

Zdeněk Kocián

Zdeněk Kocián

Kuchař praktik tělem i duší, gastronomický konzultant a rozený obchodník.

Co má na povel
Vše kolem gastro služeb od kalkulací po mystery shoppping, od cateringu po sestavení jídelního lístku. Dále obchod, konzultace a specializované poradenství pro zákazníky.

Co už dělal
Zkušenosti a praxe od roku 2003 na pozicích v oblasti gastronomie. Připravoval jídla v závodní jídelně, tradiční české restauraci, čtyřhvězdičkovém hotelu, vymýšlel již mnohá svatební menu nebo šéfoval polní kuchyni.

Když ho vaření jeden čas omrzelo, nabral zkušenosti u nadnárodních firem jako obchodník s potravinami. Díky tomu ví, jak se věcí mají a zúročuje to ve prospěch zákazníků.

Zájmy:
Vaření…rodina, fotbal a spousta dalších záležitostí.

Roman Trantina

Roman Trantina

Marketér, webmaster, ajťák a konzultant.

Co má na povel:
Kompletní marketing, web a vše okolo, fakturaci a formality, obchod, marketingové strategie pro zákazníky, nespecializované gastronomické záležitosti.

Co už dělal:
Zkušenosti a praxi v oblasti marketingu nejen na internetu sbírá už od roku 2006. Za tu dobu působil v několika reklamních agenturách na pozicích v obchodu, zákaznickém servisu, projektovém řízení i managementu.

Touha dělat věci smysluplně a po svém především pro dobro zákazníka ho dovedla k vlastním projektům. Proto nyní pomáhá zákazníkům uspět na internetu, v gastronomii, provozuje eshop a šíří radost z koloběhu.

Zájmy:
Počítače, internet, marketing, koloběžky… a spousta dalších věcí.

Kam se podívat dál